Multiple Registration (3.3.2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: here
ar: هنا

en: Other
ar: آخر

en: Role
ar: الدور

en: Hidden
ar: مخفي

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار

en: Edit form mode
ar: تعديل وضع الاستمارة
