Multiple Registration (3.3.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Default
ps: تلواله

en: Other
ps: نور

en: Role
ps: ونډه

en: Hidden
ps: پټ
