Multiple Registration (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Role
sr: Улога
