Multiple Registration (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: here
el: εδώ

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος

en: Common settings
el: Κοινές ρυθμίσεις

en: Hidden
el: Κρυφό
