Multiple Registration (8.x-2.7) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Other
he: אחר

en: Role
he: תפקיד

en: Hidden
he: מוסתר

en: Edit form mode
he: עריכת מצב טופס
