Multiple Registration (8.x-2.7) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: Common settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Hidden
lv: Slēpts
