Multiple Registration (8.x-2.8) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: here
pl: tutaj

en: Other
pl: Inne

en: Role
pl: Rola

en: Common settings
pl: Wspólne ustawienia

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Edit form mode
pl: Edytuj tryb formularza
