Multiple Registration (8.x-2.82) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Other
ka: სხვა

en: Role
ka: როლი

en: Hidden
ka: დამალული
