Multiple Registration (8.x-2.82) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: here
ro: aici

en: Other
ro: Altele

en: Role
ro: Rol

en: Common settings
ro: Setări comune

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Edit form mode
ro: Modificare mod pentru formular
