Multiple Registration (8.x-2.83) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Role
bs: Uloga

en: Hidden
bs: Sakriven
