Multiple Registration (8.x-2.83) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Other
eo: Alia

en: Hidden
eo: Kaŝita
