Multiple Registration (8.x-2.84) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: here
ru: здесь

en: Other
ru: Другое

en: Role
ru: Роль

en: Common settings
ru: Общие настройки

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Edit form mode
ru: Редактировать режим формы
