Multiple Registration (8.x-2.84) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Other
ug: باشقا

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن
