Multiple Registration (8.x-2.86) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: here
gl: aquí

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: Common settings
gl: Opcións comuns

en: Hidden
gl: Oculto
