Multiple Registration (8.x-2.86) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга
