Multiple Registration (8.x-2.89) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Remove
de: Entfernen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: here
de: hier

en: Other
de: Weitere

en: Role
de: Rolle

en: Common settings
de: Gemeinsame Einstellungen

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Edit form mode
de: Formulardarstellung bearbeiten

en: Are you sure want to delete registration page for %role role?
de: Möchten Sie die Registrierungsseite für die Rolle %role wirklich löschen?
