Multiple Registration (8.x-2.9) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: here
cs: zde

en: Other
cs: Jiné

en: Common settings
cs: Obvyklá nastavení

en: Hidden
cs: Skryté
