Multiple Registration (8.x-2.9) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
