Multiple Registration (8.x-2.91) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: here
hr: ovdje

en: Other
hr: Ostalo

en: Role
hr: Uloga

en: Hidden
hr: Skriveno
