Multiple Registration (8.x-2.92) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Hidden
sl: Skrito
