Multiple Sitemap (2.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Edit
af: Wysig

en: Add
af: Voeg by
