Multiple Sitemap (2.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
