Multiple Sitemap (2.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Add
eo: Aldonu

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
