Multiple Sitemap (2.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Edit
eu: Editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
