Multiple Sitemap (2.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Add
km: បន្ថែម

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
