Multiple Sitemap (2.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Priority
ru: Приоритет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Add
ru: Добавить

en: Custom links
ru: Пользовательские ссылки

en: Frequency
ru: Частота

en: Dashboard
ru: Панель управления
