Multiple Sitemap (2.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
