Multiple Sitemap (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Priority
sk: Priorita

en: Edit
sk: Upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Dashboard
sk: Nástenka
