Multiple Sitemap (2.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Edit
te: మార్చు

en: Add
te: చేర్చు
