Multiple Sitemap (2.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Add
ug: قوشۇش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
