Multiple Sitemap (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Priority
fa: اولویت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Add
fa: افزودن

en: Filename
fa: نام فایل

en: Dashboard
fa: میزکار
