Multiple Sitemap (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Edit
sl: Uredi

en: Add
sl: Dodaj

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
