Multiple Sitemap (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
