Multiple Sitemap (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Add
az: Əlavə et

en: Filename
az: Fayl adı
