Multiple Sitemap (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Priority
da: Prioritet

en: Edit
da: Redigér

en: Add
da: Tilføj

en: Filename
da: Filnavn

en: Custom links
da: Brugerdefinerede links
