Multiple Sitemap (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Priority
es: Prioridad

en: Edit
es: Editar

en: Add
es: Agregar

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Custom links
es: Enlaces personalizados

en: Frequency
es: Frecuencia

en: Dashboard
es: Panel de control
