Multiple Sitemap (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Dashboard
lt: Darbastalis
