Multiple Sitemap (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Priority
bg: Приоритет

en: Edit
bg: Редактирай

en: Add
bg: Добави

en: Filename
bg: Име на файла

en: Dashboard
bg: Табло
