Multiple Sitemap (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
