Multiple Sitemap (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Priority
bs: Prioritet

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Add
bs: Dodaj
