Multiple Sitemap (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი
