Multiple Sitemap (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Add
ast: Amestar

en: Filename
ast: Nome del ficheru
