Multiple Sitemap (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Dashboard
hy: Վահանակ
