Multiple Sitemap (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
