Multiple Sitemap (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Priority
pl: Priorytet

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Custom links
pl: Własne odnośniki

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Dashboard
pl: Kokpit
