Multiple Sitemap (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Priority
pt: Prioridade

en: Edit
pt: Editar

en: Add
pt: Adicionar

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Custom links
pt: Links personalizados

en: Frequency
pt: Frequência

en: Dashboard
pt: Painel

en: Do you want to delete %id?
pt: Você deseja apagar %id?

en: Only do this if you are sure!
pt: Somente faça isso se tiver certeza!
