Multiple Sitemap (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Add
ta: சேர்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
