Multiple Sitemap (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Edit
uk: Редагувати

en: Add
uk: Додати

en: Filename
uk: Назва файла

en: Custom links
uk: Власні посилання

en: Frequency
uk: Частота

en: Dashboard
uk: Панель керування
