Multiple Sitemap (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम
