Multiple Sitemap (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
